• Wszystko o akordeonie

  • Wywiady

  • Relacje z koncertów

  • Recenzje płyt

  • Sprzęt

Polski Portal Akordeonowy

www.akordeon.pl

Scandalli C442 na sprzedaż

Błażej Reiter, student Akademii Muzycznej w Gdańsku, sprzedaje swój instrument. Akordeon ma 4 lata, a rok temu miał generalny, udokumentowany przegląd w serwisie Scandalli. Instrument rozegrany, świetnie trzyma strój, brak jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych, w 100% sprawny oraz brak luzów w guzikach. W cenie twardy futerał, pasy, oraz chusteczka z mikrofibry do czyszczenia akordeonu.  

 

Model Scandalli C442, o którym mowa, jest instrumentem z drugiej generacji. Względem pierwszej poprawiono w nim brzmienie, mechanizmy oraz wygląd. Zarówno w manuale dyszkantowym, jak i basowym, instrument posiada 4 chóry. Instrument posiada też 2-chórowy manuał melodyczny z konwerterem. W manuale melodycznym są 102 guziki - 61 dźwięków (G/G), 13 regestrów oraz 5 kominów. W manuale basowym z kolei jest 120 basów, 5+R regestrów, w barytonach 55 dźwięków (E/A#). Z obydwu stron akordeon ma Gryf B. Waży około 13 kg. 

 

 

CENA ZA INSTRUMENT WYNOSI 29 500zł do negocjacji

Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z Błażejem Reiterem, mail: b.reiter@o2.pl

 

 

 

    

 

 

 


CHCESZ BEZPŁATNIE OPUBLIKOWAĆ OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY AKORDEONU? NAPISZ DO NAS MAILA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.