• Wszystko o akordeonie

  • Wywiady

  • Relacje z koncertów

  • Recenzje płyt

  • Sprzęt

Polski Portal Akordeonowy

www.akordeon.pl

VI Spotkania Młodych Akordeonistów w Brzezinach

 

Zapraszamy serdecznie słuchaczy i miłośników akordeonistyki w dniu 28 maja 2018 roku do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Brzezinach, gdzie w ramach VI Spotkań Młodych Akordeonistów zaprezentują swoje umiejętności najmłodsi akordeoniści, uczniowie klas I/6, II/6, III,6 oraz I/4.

Repertuar jaki młodzi muzycy będą wykonywać w tym roku musi zawierać oryginalne kompozycje polskich kompozytorów. Konkursowicze oceniani będą przez zespół specjalistów powołanych przez Dyrektora Szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i nagrody. W ramach SMA odbędzie się koncert wszystkich młodych akordeonistów (podczas koncertu laureatów) wykonujących wspólnie "w murowanej piwnicy ".

Zainteresowanych informujemy, że przesłuchania rozpoczynają się ok. godziny 9:00 w PSM w Brzezinach, ul. Św. Anny 33/35.

Zawiadamiamy z przyjemnością, że jest to kolejne wydarzenie związane z profesjonalnym kształceniem gry na akordeonie w Polsce nad którym Polski Portal Akordeonowy objął patronat medialny. Mamy nadzieję również na jego kontynuację w przyszłości o czym zapewnia nas sam organizator mgr Maciej Kałamucki.

Życzymy naszym najmłodszym muzykom "połamania palców", organizatorom sukcesów i jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

 


Maksymilian Pelczarski

źródło: organizator SMA Maciej Kałamucki